Nemovitosti

Zděná chata 64 m2 na vlastním pozemku

1.000.000 ,-
O ceně je možné jednat.
Celkem 23 fotografií, zobrazit všechny
Makléřka:
realitní makléř: Eva Vlková
Eva Vlková
telefon: +420 775 905 864
e.vlkova@realitynil.cz

Zděná chata 64 m2 na vlastním pozemku

1.000.000 ,-
O ceně je možné jednat.
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji zděnou chatu s dřevěnými prvky, která se nachází v příjemné chatové oblasti Chradec u Stoda – v lese, v blízkosti řeky Radbuzy, ale mimo záplavovou oblast. Chata má obytnou plochu 64 m2 a je postavena na vlastním pozemku. K objektu je pronajat pozemek od obce o velikosti 82m2 (nájem je stanoven na 15 Kč/m2 za rok).

Chata se skládá z dřevěné terasy, obytného přízemí a patra. Dřevěná terasa v sobě zahrnuje sprchový kout, splachovací WC, umyvadlo a dřez. Obytné přízemí se skládá z kuchyňky, prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny a ložnice. V patře se nachází velká ložnice a komora. Součástí objektu je sklep o velikosti cca 10m2 a kůlny. V kůlnách je ruční nářadí na zahradní práce a údržbu objektu.

Sítě: do chaty je zavedena elektřina, voda je užitková ze sdílené studny (vodovod není funkční a je nutné jej zprovoznit), odpad je do žumpy. Vytápění formou kamen na dřevo v obývacím pokoji. Ohřev vody je pomocí boileru.

V bezprostřední blízkosti je les, řeka (rybolov), ke koupání mimo řeky je v nedalekém okolí Hradecký lom. V Hradci u Stoda je obchod a železniční zastávka, do oblasti vede asfaltová cesta.

Naše hodnocení: krásná a klidná lokalita – soukromí, vhodné pro rybáře, houbaře a rodinnou rekreaci. Doporučuji osobní prohlídku.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2024-05-23
Operace:
Prodej
Adresa:
Hradec
Plocha pozemku:
64 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Výbava - popis:
kůlna na nářadí, terasa, venkovní posezení
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 37' 35.410"N, 13° 06' 51.727"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka: